Biurka do home office – jak wybrać odpowiednie?

Posted by      0 Comments  views (631)
Biurka do home office – jak wybrać odpowiednie?
Pracujesz zdalnie i potrzebujesz wygodnego biurka? Podpowiadamy, jak wybrać najlepszy model. Zadbaj o dobrą organizację miejsca pracy, a życie stanie się łatwiejsze! Wyposażenie domu ma duży wpływ na nastrój i szybkość wykonywania obowiązków. Dowiedz się, jakie triki pozwolą Ci na urządzenie funkcjonalnego biura we własnym mieszkaniu.

Przegląd baterii wannowych – sprawdź ranking od Insperio

Posted by      0 Comments  views (405)
Przegląd baterii wannowych – sprawdź ranking od Insperio
Szukasz akcesoriów łazienkowych? Czeka Cię zakup baterii? Świetnie trafiłeś! Tym razem w naszym wpisie przygotowaliśmy przegląd baterii wannowych. Podpowiemy Ci, na co powinieneś zwrócić uwagę przy ich wyborze i zaprezentujemy najpopularniejsze modele. Zapraszamy do lektury!

Dywan do salonu – czym kierować się przy zakupie?

Posted by      0 Comments  views (1185)
Dywan do salonu – czym kierować się przy zakupie?
Chcesz kupić dywan? Upewnij się, że wybrałeś najlepszy model! Doradzamy, jak dopasować najlepsze wyposażenie salonu. Dowiedz się, dlaczego dywany są tak często polecane przez architektów wnętrz i na co zwracać uwagę przy ich zakupie. Kilka prostych zasad pomoże Ci w stworzeniu idealnej aranżacji!
3 designerskie akcesoria łazienkowe, które musisz mieć w swoim mieszkaniu
Kończysz generalny remont łazienki i szukasz wyjątkowych dodatków, które podkreślą charakter nowego wnętrza? A może wręcz przeciwnie, interesuje Cię tylko lekki lifting domowego SPA? Koniecznie sprawdź propozycje od Insperio i poznaj 3 designerskie akcesoria łazienkowe, które musisz mieć w swoim mieszkaniu!