Kategorie

Kategoria

Filtry

Produktów na stronie: 41

Pokazano 1-24 z 41 pozycji
Aktywne filtry

Wanny i parawany

Sklep Insperio proponuje szeroki wybór wanien. Dzięki różnym wymiarom można wybrać taki model, który będzie pasował do rozmiarów łazienki. Posiadamy produkty przyścienne oraz wolnostojące, dzięki którym odpowiednio zagospodarujesz wolną przestrzeń. Ich długość waha się od 160 cm do 170 cm, a wysokość od 58 cm do 72 cm. Designerski kształt zapewnia wygodę użytkowania, a także pozwala zadbać o estetykę wystroju. W komplecie są też takie akcesoria jak korek i przelew z syfonem.

Z wanny można też zrobić prysznic, wystarczy tylko kupić odpowiedni parawan. Dzięki temu nie trzeba oddzielnie planować miejsca pod natrysk, co jest szczególnie korzystne w łazience, gdzie nie dysponuje się dużą ilością przestrzeni. Zapobiegamy też w ten sposób rozlewaniu się wody. Zależnie od rozmiarów wanny, można wybrać parawan składany lub rozsuwany, jeśli jest długa. Dzięki temu podczas kąpieli możemy go odsunąć, aby nie przeszkadzał. Dodatkowo można też powiesić na nim ręcznik. Wykorzystane do jego budowy hartowane szkło gwarantuje poczucie bezpieczeństwa w razie stłuczenia. Kolejną zaletą jest uniwersalny montaż, zależnie od potrzeb będzie pasował tak z lewej, jak i prawej strony. Dzięki dostępności modeli w różnych kolorach dbamy nie tylko o funkcjonalność, ale także o zachowanie spójności aranżacji wnętrza. Jest to z pewnością o wiele bardziej eleganckie rozwiązanie niż zasłona prysznicowa.

Produkty wykonano z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i łatwość użytkowania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, aby dobrać odpowiednie akcesoria do danego modelu wanny lub parawanu.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.43
Na podstawie: 45 ocen