Kategorie

Kategoria

Filtry

Produktów na stronie: 15

Pokazano 1-15 z 15 pozycji
Aktywne filtry

W ostatnich latach wanna wolnostojąca cieszy się rosnącą popularnością. Trudno się temu dziwić – jest to stylowy i efektowny element aranżacji łazienek, który sprawdzi się zwłaszcza w większych pomieszczeniach. Sposób jej umieszczenia zależy tylko od Ciebie – montowana z dala od ściany, może być ustawiona z boku lub stanowić centralny jej punkt. Sklep internetowy insperio.pl oferuje białe i czarno-białe wanny łazienkowe najlepszych producentów z branży. Poza zwiększeniem estetyki Twojej łazienki nowoczesne wanny sprawią, że kąpiel będzie dla Ciebie wyjątkowym doświadczeniem.

Jak wybrać wolnostojącą wannę łazienkową?

Jeżeli zależy Ci na tym, by nadać Twojej łazience niepowtarzalnego charakteru, wanna łazienkowa wolnostojąca jest rozwiązaniem odpowiednim dla Ciebie. Przy wyborze modelu należy zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii:

  • wymiary produktu – umożliwiające swobodne przemieszczanie się po pomieszczeniu, w którym ma być zamontowana,
  • materiał wykonania – higieniczny i trwały, o wymaganej grubości (minimum 4 mm),
  • styl i kolorystyka – dopasowane do istniejącej aranżacji wnętrza oraz Twoich preferencji.

W sklepie internetowym insperio.pl możesz zakupić wanny wykonane z akrylu – tworzywa znanego ze świetnej termoizolacji, dzięki której woda długo zachowa wysoką temperaturę. Akryl wyróżniają też ponadprzeciętne właściwości antypoślizgowe, które znacznie zwiększają bezpieczeństwo użytkowania. Oferowana kolorystyka produktów doskonale wpisuje się we współczesne trendy. Biała oraz czarno-biała wanna wolnostojąca to świetny dodatek do łazienek niemal w każdej aranżacji, ze szczególnym wskazaniem na awangardowe, współczesne wnętrza.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.44
Na podstawie: 46 ocen