Kategorie

Kategoria

Filtry

Produktów na stronie: 25

Pokazano 1-24 z 25 pozycji
Aktywne filtry

Nowoczesne umywalki łazienkowe wpuszczane są uniwersalnym rozwiązaniem do każdego wnętrza. Cieszą się coraz większą popularnością wśród Klientów. To dzięki niezwykle stylowemu wyglądowi, który łączy się z wygodną, oszczędzającą miejsce konstrukcją. Armatura wpuszczana w blat jest również bardzo trwała i dostępna w korzystnej cenie. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi modelami i składania zamówień! 

Łazienkowe umywalki wpuszczane w blat

Rozwiązanie, jakim jest umywalka w blacie, ma wiele zalet. Niewątpliwe zajmuje mało miejsca, co sprawia, że to doskonała propozycja dla łazienek o niewielkim metrażu. Ponadto pod blatem można umieścić wygodną szafkę, w której schowasz środki czystości i ukryjesz przyłącza. Oczywiście mebel jest opcjonalny, gdyż w nowoczesnych wnętrzach sam pulpit zrobi równie dobre wrażenie. Każda proponowana umywalka wpuszczana została wykonana z wysokiej jakości konglomeratu lub ceramiki, więc jest odporna na zarysowania, skrajne temperatury i czynniki chemiczne. 

Gustowne umywalki nablatowe wpuszczane

Oferujemy eleganckie umywalki wpuszczane różnego typu. Niezależnie od wielkości pomieszczenia czy aranżacji wnętrza, u nas znajdziesz rozwiązanie na miarę. Polecamy klasyczne produkty w kolorze białym, modne od dekad i pasujące do każdego koloru płytek. Ciekawą propozycją są produkty czarne – idealne do nowoczesnych łazienek, a także złote, które są niesztampowe i pełne uroku. Umywalka nablatowa wpuszczana to funkcjonalny produkt, który będzie ponadczasowo elegancki, a poza tym można go dopasować do wszelkich potrzeb użytkownika.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.53
Na podstawie: 55 ocen