Przesyłki wysyłamy za pomocą firm kurierskich 

Zamówienia wysyłamy najpóźniej następnego dnia roboczego od ich opłacenia (lub wybrania płatności za pobraniem). Wszystkie przesyłki są ubezpieczone oraz starannie i bezpiecznie zapakowane.

Przesyłki do 35kg - wysyłka firmą kurierską DPD

Po otrzymaniu przesyłki z naszego magazynu przez kuriera otrzymasz maila z numerem nadania

Status przesyłki możesz sprawdzić tutaj

Przesyłki powyżej 35kg - wysyłka firmą kurierską Rholig SUUS

Po odebraniu przesyłki z naszego magazynu przez kuriera, możesz skontaktować się z nami w calu uzyskania numeru nadania.

Status przesyłki możesz sprawdzić tutaj

Korzystamy z usług następujących firm przewozowych: DPD (www.dpd.com.pl), Rohlig-Suus (www.suus.com). W zależności od zakupionego towaru, jego specyfiki, wagi, gabarytów, dostosowujemy odpowiedniego przewoźnika oraz rodzaj przesyłki. Kurierzy doręczają paczki w godzinach 8.00-16.00, doręczenie o innej porze jest tylko i wyłącznie kwestią dobrej woli kuriera doręczającego. Trasa oraz dokładna godzina doręczenia jest zależna tylko od kuriera.

Przypominamy, iż w przypadku przesyłek powyżej 29,5 kg, kurier nie ma obowiązku wniesienia towaru do lokalu Kupującego. Przy takich przesyłkach kurier dostarcza towar pod budynek adresata, najbliżej jak to możliwe, biorąc pod uwagę stan infrastruktury drogowej.

DARMOWA WYSYŁKA

Obowiązuje zakupy o wartości powyżej 1850zł. Darmowa przesyłka zostanie automatycznie przydzielona do Państwa zakupów.