Kategorie

Kategoria

Filtry

Produktów na stronie: 67

Pokazano 1-24 z 67 pozycji
Aktywne filtry

Nowoczesna łazienka powinna być funkcjonalna, a więc wygodna w użytkowaniu i sprzątaniu. Wyposażając to wnętrze, sięgnij po bezkompromisowe rozwiązania, czyli markowe i solidne misy WC. W naszej ofercie znajdziesz je m.in. w wersji podwieszanej, bez kołnierza (Rimless) czy podtynkowej. Tuż obok nich dostępne są bidety pozwalające na higienę miejsc intymnych. Kupuj solo lub w zestawach, pamiętając też o elementach montażowych. Mamy także stelaże podtynkowe do WC przeznaczone do zabudowy, polecane szczególnie we wnętrzach o ograniczonym metrażu.

Nowoczesne bidety i misy WC

Kupując nowoczesne misy WC, zwracaj uwagę na modele bez kołnierza. Tzw. modele Rimless zapewniają bardzo wysoką estetykę, a przede wszystkim są łatwe w utrzymaniu czystości. Brak zakamarków i trudno dostępnych miejsc sprawia, że ich sprzątanie jest proste i zajmuje niewiele czasu. Nie mają krawędzi, pod którymi gromadzą się zanieczyszczenia sprzyjające rozwojowi grzybów, bakterii oraz innych szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów.

Aby jeszcze bardziej podnieść Twój komfort i wpłynąć na samopoczucie, polecamy bidety podwieszane lub stojące. To armatura wyposażona w kran, która umożliwia szybkie i dokładne umycie dolnych części ciała. Korzystanie z niej jest wygodne i pozwala Ci zachować czystość oraz świeżość w każdych okolicznościach.

Misy WC bezkołnierzowe Rimless

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze misy WC Rimless. To seria zaprojektowana przez markę Rea. Produkty, które wchodzą w skład tej kolekcji, odznaczają się nowoczesną i minimalistyczną formą. Są dostępne w eleganckim czarnym kolorze, co zdecydowanie wyróżnia je na tle konkurencji.

Misy WC bez kołnierza w takiej wersji:

  • prezentują się stylowo,
  • perfekcyjnie wkomponowują się w wystrój modnych łazienek,
  • są łatwe w czyszczeniu.

Za ich długą żywotność i nienaganną prezencję odpowiadają wyselekcjonowane materiały wykorzystane do produkcji. To wysokogatunkowa ceramika sanitarna, która nie traci swoich właściwości, nie matowieje i nie przebarwia się nawet w wyniku intensywnej eksploatacji. Aby użytkowanie podwieszanych mis WC było jeszcze przyjemniejsze, producent zadbał o obecność wolnoopadających klap – ich podnoszenie i zamykanie nie wiąże się z uderzeniami, nie powoduje zniszczeń ani nie generuje hałasu.

Podwieszane misy WC i bidety

Zastanawiasz się, jakie bidety i misy WC wybrać? Podwieszane lub stojące – obecnie zdecydowaną przewagą cieszą się te pierwsze. Wynika to głównie z faktu, że zajmują mniej miejsca, są wygodne w użytkowaniu, a także można je łatwo wyczyścić od spodu. Także dostęp do posadzki pod sanitariatem jest znacznie łatwiejszy. Żadne bakterie i zarazki nie będą miały szansy przeżyć w Twojej toalecie!

W zestawie z misami proponujemy stelaże podtynkowe do WC, które odznaczają się solidną konstrukcją. W komplecie zawierają się wszystkie elementy montażowe, jak również mata wygłuszająca, dzięki której spłukiwanie wody jest ciche, a przy tym ekonomicznie. Łatwo zdecydować o tym, jaką ilość spuścisz – czy będzie to cały zbiornik, czy tylko jego część.

Misy WC podwieszane, bidety oraz każdy z dostępnych stelaży podtynkowych możesz zamawiać wygodnie bez wychodzenia z domu.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.46
Na podstawie: 48 ocen