Brodziki prysznicowe: kamienne, białe, czarne

Kategorie

Kategoria

Filtry

Produktów na stronie: 53

Pokazano 1-24 z 53 pozycji
Aktywne filtry

Jeśli interesuje Cię solidny akrylowy brodzik prysznicowy kwadratowy, prostokątny lub pięciokątny – w tej kategorii znajdziesz łazienkowe produkty najwyższej klasy. Oferujemy wyroby imitujące kamienny spód kabiny oraz klasyczne, gładkie artykuły w kolorze czarnym i białym. Powierzchnie wykonane są z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne i środki chemiczne. Marka Rea to synonim jakości i doskonałego wzornictwa, dlatego znalazła się w naszym asortymencie.

Klasyczne, gładkie akrylowe brodziki prysznicowe – zarówno kwadratowe, jak i prostokątne czy pięciokątne – posiadają specjalne nieryflowane dno. Dzięki temu łazienkowy salon kąpielowy prezentuje się estetycznie. Kamienne produkty natomiast, mimo że wykonane są z tego samego trwałego tworzywa, do złudzenia przypominają naturalny surowiec. To propozycja dla wielbicieli dobrych cen i luksusowych akcentów we wnętrzach.

Brodziki prysznicowe kształt

Kształt dna musi być dostosowany do wielkości i formy kabiny. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy brodziki prysznicowe:

  • kwadratowe,
  • prostokątne,
  • pięciokątne.

Dzięki temu z łatwością dopasujesz produkt do nawet tak nietypowego miejsca kąpielowego, jakim jest kabina typu Diamond. Każdy akrylowy wyrób łazienkowy z tej kategorii objęty jest 5-letnią gwarancją.

Stylowe brodziki

Jeśli zależy Ci na zjawiskowym efekcie i oryginalnym wnętrzu – postaw na prostokątny lub kwadratowy brodzik łazienkowy imitujący kamienne dno. W naszej ofercie znajdziesz modele w efektownym odcieniu czarnej skały mineralnej oraz naturalnej płyty w jasnej i ciemnej tonacji szarości. Stylowe pięciokątne produkty oferujemy w klasycznych kolorach – czarnym i białym.

Brodziki łazienkowe

Bez względu na to, czy wybierzesz dla siebie kamienny, czy wykonany z akrylowego tworzywa mineralnego wyrób – u nas masz gwarancję jakości. Jeśli urządzasz łazienkę, sprawdź także baterie, akcesoria, umywalki, wanny i inne produkty przydatne w stworzeniu efektownego salonu kąpielowego. Nasz sklep oferuje również wyposażenie innych wnętrz domu. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy i skorzystaj z dobrych cen oraz darmowej dostawy!

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.38
Na podstawie: 40 ocen