Kategorie

Kategoria

Filtry

Produktów na stronie: 118

Pokazano 1-24 z 118 pozycji
Aktywne filtry

Najczęstszą przyczyną zakupu dywanu do domu są względy praktyczne – zazwyczaj kupuje się go do salonu, aby chronił przed poślizgnięciem lub nadmiernym zużyciem podłogi. Sklep internetowy insperio.pl oferuje zróżnicowane stylistycznie produkty, które dodatkowo wzbogacą estetykę Twojego wnętrza. Możesz u nas znaleźć zarówno wyraziste dywany we wzory geometryczne, jak i pluszowy, miękki Rabbit. Drugi z wymienionych stanowi niezastąpiony dodatek do pokoju dziecięcego, w którym wiele zabaw odbywa się na podłodze.

Dywany we wzory geometryczne

Jeżeli szukasz sposobu na ożywienie swojego wnętrza, dywan we wzory geometryczne jest oczywistym wyborem dla Ciebie. Wyraziste, kolorowe wzornictwo sprawia, że produkt doskonale sprawdzi się jako interesujący dodatek do pokoju dziecięcego lub młodzieżowego. Wytworzono go z poliestru, który nadaje mu niezwykłą miękkość, sprężystość i odporność na odkształcanie. Ponadto wykazuje własności antystatyczne, dzięki czemu nie przyciąga kurzu. Zastosowanie zaawansowanej technologii eco light powoduje, że można go łatwo wytrzepać i bez problemu utrzymać w czystości.

Dywany pluszowe Rabbit

W szerokiej ofercie insperio.pl możesz również znaleźć asortyment modnych w ostatnich latach, miękkich wykładzin pluszowych. Odmianę Rabbit charakteryzuje wysokie runo, dzięki któremu włosie skutecznie imituje futro królika. Dodatkową zaletą jest zmiana jego odcienia pod wpływem światła oraz dotyku. Miękki Rabbit został wykonany na ciężkim, grubym płóciennym spodzie Fur Backing, który zwiększa jego przyczepność i nie stwarza przy tym ryzyka uszkodzenia podłoża. Materiałem wykonania runa jest polipropylen, wykazujący korzystne właściwości hipoalergiczne i niepowodujący u użytkowników reakcji alergicznych. Produkt jest odporny na blaknięcie pod wpływem promieni słonecznych Powyższe cechy tworzywa sprawiają, że pluszowe i miękkie dywany Rabbit można uznać nie tylko za atrakcyjne, ale i bezpieczne miejsce zabaw dla Twojego dziecka.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.1
Na podstawie: 3 ocen