Kategorie

Kategoria

Filtry

Produktów na stronie: 22

Pokazano 1-22 z 22 pozycji
Aktywne filtry

Jeżeli jesteś właścicielem małej łazienki, doskonałym rozwiązaniem będzie dla Ciebie parawan na wannę. Dzięki niemu posiadacze wanien mają możliwość wzięcia szybkiego prysznica bez konieczności zakupu dodatkowej, kosztownej armatury. W sklepie internetowym insperio.pl możesz zakupić parawany nawannowe składane i stałe, które skutecznie zabezpieczą Twoją łazienkę przez regularnym zalewaniem.

Parawan na wannę – składany czy stały?

Odpowiedź na to pytanie zależy w największym stopniu od rozmiaru oraz kształtu Twojej wanny. W przypadku nietypowych parametrów lepiej sprawdzi się odmiana składana, którą można w większym stopniu dopasować do aranżacji łazienki. Wariant stały to natomiast świetne rozwiązanie dla właścicieli dużych wanien ceniących sobie funkcjonalność i prostotę użytkowania.

Niezależnie od typologii, każdy prezentowany na stronie insperio.pl parawan nawannowy jest wykonywany z przezroczystego szkła hartowanego, wykazującego wyjątkową odporność na zmienne temperatury (aż do 200 stopni różnicy!). Nowoczesny design i eleganckie wykończenia sprawiają, że parawan na wannę świetnie się prezentuje i z pewnością wzbogaci estetykę Twojego wnętrza. 

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.45
Na podstawie: 47 ocen