Kategorie

Kategoria

Filtry

Produktów na stronie: 128

Pokazano 1-24 z 128 pozycji
Aktywne filtry

Zestawy natryskowe

Sklep Insperio ma w ofercie bogaty wybór zestawów natryskowych w niskiej cenie. Jest to doskonała alternatywa dla popularnego węża i słuchawki, która oprócz funkcjonalności cieszy też oko wyglądem. Dostępne modele posiadają wiele przydatnych funkcji, takich jak termostat, dzięki któremu utrzymamy stałą temperaturę, oraz możliwość regulacji parametrów strumienia wody. Proponowane kolory elementów to czarny, złoty, biały i chrom. Dzięki takiej możliwości wyboru na pewno uda się dopasować zestaw prysznicowy do docelowego stylu wnętrza.

Proponujemy natryski ścienne podtynkowe, które montowane są na stelażu, a na zewnątrz wyprowadzony jest jedynie panel, oraz natynkowe, gdzie instalacja jest łatwiejsza, jednak potrzeba na nią nieco więcej miejsca. Zależnie od sposobu montażu wanny bądź kabiny prysznicowej można też zdecydować się na dodatkowe opcje.

Dostępne zestawy natryskowe podtynkowe

Wygodnym rozwiązaniem jest też sparowanie deszczownicy ze słuchawką, która znacznie poprawia wygodę podczas kąpieli. Przydatne będą też odpowiednie uchwyty na akcesoria. Każda bateria to też gwarancja wysokiej jakości wykonania. Wszystkie produkty oferowanych marek są odporne na długotrwałe działanie wody i osadzanie kamienia, a także mają gwarancję producenta.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.1
Na podstawie: 3 ocen