Kategorie

Kategoria

Filtry

Produktów na stronie: 26

Pokazano 1-24 z 26 pozycji
Aktywne filtry

W naszym sklepie kupisz doskonałe baterie kuchenne, które spełnią wszelkie wymagania. Taki element musi być estetyczny, ale też funkcjonalny. Nowoczesny kran kuchenny pozwala na wygodną regulację temperatury wody, dzięki czemu mycie naczyń czy żywności jest bardzo proste. Oferowane modele wykonano z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują odporność i niezawodne działanie przez długi czas. Zachęcamy do poznania asortymentu i składania zamówień!

Krany kuchenne

Aby zapewnić sobie odpowiedni komfort w kuchni w czasie sprzątania czy gotowania, należy wybrać sprawdzone produkty. Każda proponowana bateria zlewozmywakowa ma odpowiednie parametry. To ważne, by była odporna na zmiany temperatury, wilgoć, kontakt z kwasami. Dobre krany kuchenne są trwałe, a poza tym niezwykle estetyczne. Stają się ważnym akcesorium, które zdobi pomieszczenie i dopełnia meble. Producenci cały czas tworzą nowe rozwiązania ułatwiające pracę i wygodę użytkowania.

Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką

Jedną z ciekawych innowacji jest bateria kuchenna z wyciąganą wylewką. Jej konstrukcja daje mnóstwo możliwości, ponieważ zapewnia swobodę przy wykonywaniu popularnych czynności. Opisywany produkt ma specjalną końcówkę zamocowaną na elastycznym wężu, którym można poruszać we wszystkie strony. Dzięki temu zwiększa się zasięg strumienia wody. Mycie naczyń, płukanie żywności, napełnianie nawet wysokich garnków staje się banalnie proste. Taka bateria do kuchni jest zwykle wysoka, więc trzeba zawczasu pomyśleć o przygotowaniu odpowiedniego dla niej miejsca. 

Najlepsze baterie kuchenne

Oferujemy produkty, które są piękne i funkcjonalne. Bardzo praktyczna do każdej aranżacji jest czarna bateria kuchenna. Polecamy modele dostępne u nas w wersji ze srebrnymi lub złotymi detalami. Są one przystosowane do montażu na blacie bądź zlewozmywaku. Wykonano je z trwałego mosiądzu pokrytego chromem oraz wysokiej klasy silikonu. Co ważne, utrzymanie ich w czystości jest naprawdę łatwe. To wyjątkowy kran do kuchni, który dopełni nowoczesne, jak i klasyczne wnętrza oraz ułatwi wykonywanie codziennych obowiązków. 

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.1
Na podstawie: 3 ocen