Kategorie

Kategoria

Filtry

Produktów na stronie: 7

Pokazano 1-7 z 7 pozycji
Aktywne filtry

Zależy Ci na tym, aby oświetlenie w Twoim domu było efektowne? Postaw na modne obecnie panele LED, które np. w formie kwadratowej świetnie się prezentują w nowoczesnych wnętrzach mieszkalnych i użytkowych. Lampy natynkowe bardzo dobrze doświetlają przestrzeń, ponieważ zostawiają Ci ogromne możliwości aranżacyjne. Możesz umieścić je na suficie lub na ścianie w dowolnych konfiguracjach. Możesz lekko przygasić świetlówki, aby zbudować przytulny nastrój sprzyjający relaksowi lub romantyczną atmosferę na wieczór we dwoje. Z kolei rozjaśniając je, sprawisz, że ciepłe światło z panelu natynkowego zaleje wnętrze i ochroni oczy przed zmęczeniem podczas pracy lub nauki.

Nowoczesne panele LED natynkowe

Prezentujemy nowoczesne panele LED natynkowe odznaczające się wyjątkowym designem. Punktowe, kwadratowe lub okrągłe oświetlenie doskonale prezentuje się we współczesnych wnętrzach, ponieważ:

  • ma minimalistyczną formę i cienkie profile,
  • występuje w kilku rozmiarach i wersjach do wyboru,
  • jest w kolorze białym lub czarnym – uniwersalne odcienie pasują do wszystkich stylów architektonicznych,
  • dzięki technologii LED pobiera niewielkie ilości prądu.

Ze względu na swoje liczne atuty, panele natynkowe znajdują uznanie wśród inwestorów i są chętnie wybierane do doświetlania klatek schodowych, pokojów, kuchni. Dzięki podwyższonej wodoszczelności oprawy z powodzeniem można instalować również w łazience, piwnicy, pomieszczeniu gospodarczym czy garażu podziemnym.

Panele LED na ściany i sufit

Oferowane w naszym sklepie panele LED natynkowe są przeznaczone do montażu na ścianie lub suficie. Sam decydujesz o tym, z jaką intensywnością i mocą świecą żarówki, ponieważ swobodnie możesz określać, w których miejscach zostaną rozmieszczone. Tym samym, zyskujesz nienachalne, bezpieczne dla oczu źródło światła, które doskonale oświetli asortyment w sklepie lub biurko w gabinecie. Równie dobrze sprawdzi się do eksponowania bibelotów w witrynie czy stołu z krzesłami w jadalni. Jest naprawdę wiele możliwości wykorzystania paneli LED kwadratowych, okrągłych lub prostokątnych.

Świetlówki LED

Sugerujemy wybór natynkowych paneli LED ze świetlówkami, jako energooszczędne i bezpieczne dla oczu źródło światła. Z powodzeniem można je montować na różnych typach powierzchni, np. sufitach z płyt kartonowo-gipsowych lub sufitach rastowych. Dzięki umieszczaniu oprawy w otworze i zabudowie elementy montażowe są estetycznie schowane i niewidoczne gołym okiem.

Panele LED:

  • świecą światłem stałym bez migania,
  • są odporne na skoki napięcia,
  • mają optymalny wskaźnik oddawania barw, co zapewnia właściwy kontrast i żywe kolory.

Panele LED kwadratowe i okrągłe

Miłośnicy prostych, geometrycznych form na pewno docenią panel LED kwadratowy, okrągły lub prostokątny. Świetlówka, która jest w nim umieszczona, dostarcza jasnego światła, które nie drażni oczu. Jednocześnie intensywność świecenia można łatwo wyregulować, tworząc przestrzeń sprzyjającą wypoczynkowi lub pracy. Kiedy światła są zgaszone, to sam wygląd oprawy panelu natynkowego będzie stanowił atrakcyjną dekorację wnętrza. Warto wybrać je choćby ze względu na kwestie estetyczne!

Zapraszamy do zakupu online lamp kwadratowych, świetlówek i innych - bez wychodzenia z domu!

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.1
Na podstawie: 3 ocen