Kategorie

Kategoria

Filtry

Produktów na stronie: 95

Pokazano 1-24 z 95 pozycji
Aktywne filtry

Baterie wannowe

Nasza oferta na baterie wannowe pozwala wybrać produkt pasujący do każdego sposobu montażu oraz rodzaju instalacji sanitarnej. Wybór odpowiedniego urządzenia zależy od tego, z jaką wanną mamy do czynienia. Jeśli jest to model wolnostojący, dobrze będzie wybrać baterię wannową montowaną na posadzce lub w specjalnie do tego przeznaczonym postumencie. W przypadku typu do zabudowy bardzo często mamy już wyznaczone miejsce, gdzie należy go zainstalować. Dostępne wersje to jednouchwytowa oraz dwuuchwytowa, ścienna lub sztorcowa, a proponowane kolory to biały,  czarny, z możliwym złotym akcentem, lub chrom.

Sklep Insperio pozwala na szeroki wybór wzorów, dzięki którym na pewno dopasujemy dany produkt do ogólnego stylu pomieszczenia. Mamy wersje idealnie nadające się tak do klasycznego wystroju, jak i do minimalistycznej elegancji. Nowoczesna technika wykonania dba nie tylko o funkcjonalność, ale także o zachowanie walorów estetycznych produktu. Dzięki wysokiej jakości materiałom jest on odporny na korozję i odbarwienia w wyniku długotrwałego oddziaływania wody. Kierując się wyborem baterii wannowej, należy też określić, jakie dodatkowe opcje powinna posiadać. Wersja z termostatem pozwoli na utrzymanie stałej temperatury, co jest przydatne szczególnie podczas kąpieli dziecka. Jeśli z wanny chcemy stworzyć też prysznic, na przykład za pomocą zamontowania parawanu, przyda się również deszczownica zainstalowana na odpowiedniej wysokości.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Insperio, aby przekonać się, który z danych modeli w atrakcyjnej cenie będzie najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom.

gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
Średnia ocena: 4.61
Na podstawie: 63 ocen